Zostań w Ojczyźnie, bądź przedsiębiorczym Polakiem

31.05.2023 uczniowie ZSZ nr 1 wraz z nauczycielem brali udział w konferencji zorganizowanej przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu pn. Zostań w Ojczyźnie, bądź przedsiębiorczym Polakiem. Celem konferencji było kształtowanie u uczniów kompetencji społecznych i aktywnego uczestniczenia na lekcjach przedsiębiorczości. Po oficjalnym rozpoczęciu i powitaniu przez Dyrektora RZPWE Bartłomieja Piechaczka, wspaniały wykład dla młodzieży przeprowadzili przedstawiciele Fundacji Zwolnieni z Teorii oraz p. Michał Zawadka trener mentalny. Prelegenci mówili jak efektywnie rozwijać potencjał innowacyjności i przedsiębiorczosci młodych Polaków. Konferencję uwieńczył panel dyskusyjny dla uczniów i nauczycieli, który przeprowadził niezawodny p. Andrzej Skiba, niezwykle lubiany przez uczniów doradca zawodowy i trener mentalny.