Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

3 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Kolorem przewodnim w tym dniu był kolor niebieski na znak solidarności z osobami chorującymi na to zaburzenie. W ramach tego dnia Samorząd Uczniowski przygotował prelekcję o autyzmie, którą poprowadził uczeń klasy 2B/J Jakub Kuszman, następnie reprezentacje klasowe wzięły udział w Teleturniej na Niebiesko. Wszystkie pytania związane były z kolorem niebieskim. Miło nam poinformować, że zwycięską drużyną została reprezentacja klasy 3 K w składzie Marcin Duda i Bartek Borkowski (wychowawca p. Aneta Łojowska), która otrzymała jako nagrodę dyplom i godzinę wychowawczą na słodko czyli kosz słodkości (także w kolorze niebieskim!). Miejsce 2 zajęła klasa 4 I, a 3 klasa 2 B/J. Pozostałe klasy zostały także nagrodzone pamiąt-kowymi dyplomami. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za włączenie się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu !