Mistrzostwach Powiatu Brzeskiego w drużynowych biegach przełajowych

Nasi górą!
Znakomicie spisali się nasi chłopcy w Mistrzostwach Powiatu Brzeskiego w drużynowych biegach przełajowych, które odbyły się 5 kwietnia 2023r. na Stadionie Miejskim w Brzegu. Drużyna w składzie: Grzegorz Jacheć, Konrad Szrom, Maciej Kuliński, Paweł Pikul zdobyła pierwsze miejsce zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 14 kwietnia w Dąbrowie Niemodlińskiej. Indywidualnie najlepszy wynik w zawodach uzyskał również nasz zawodnik Grzegorz Jacheć.
W kategorii dziewcząt, w drużynowych biegach przełajowych o mistrzostwo powiatu brzeskiego naszą szkołę reprezentowały: Natalia Jońska, Klaudia Bąbelewska, Daria Bąbelewska i Natalia Sadurek. Po bardzo dobrym biegu zajęliśmy 1 miejsce i awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 14 kwietnia w Dąbrowie Niemodlińskiej. Gratulujemy sukcesu i dobrej formy, bo cały bieg wygrała Klaudia, 3 miejsce zajęła Natalia, a 5 Daria. Duże brawa.