Słowiański Mikołaj z wizytą w brzeskim schronisku

Jak co roku w naszej szkole zorganizowaliśmy akcję zbiórki darów dla” Przytuliska dla bezdomnych psów” w Brzegu. Dzięki ofiarności osób wrażliwych na los naszych „braci mniejszych”, udało się nam zebrać dary rzeczowe: miski, smycze, koce i zabawki.

Wszystkim darczyńcom- uczniom i nauczycielom za okazane serce w imieniu bezdomnych psiaków i kotków serdecznie dziękujemy. Zachęcamy też gorąco do adopcji psiaków oraz działu w wolontariacie na rzecz przytuliska (chodzenie z pieskami na spacery). Na pewno zyskacie w ten sposób niezawodnych przyjaciół!

Nasze serca zagarnęła szczególnie cudowna Cola, która szuka domku- widać na zdjęciach, jak jest kochana i łagodna. W sprawie adopcji prosimy kontaktować się ze schroniskiem tel. 696 465 413.

Galeria