Magia Świąt

14 grudnia grupa uczniów klasy 3H technikum hotelarskiego : Katarzyna Góźdź, Klaudia Drozd, Daria von Dongen, Daria Witkowska, Wiktor Sieroń, Karolina Kita wraz z nauczycielką przedmiotów zawodowych Joanną Łyczkowską, wzięli udział w siódmej edycji Regionalnego Konkursu Świątecznego "Magia Świąt" w hotelu Oławian w Oławie. Konkurs przygotowało Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego pod patronatem Starostwa Powiatowego w Oławie dla uczniów klas hotelarskich i gastronomicznych.

Konkurs miał na celu inspirowanie do twórczych działań i twórczego myślenia, kultywowanie tradycji i zwyczajów świątecznych, rozwijanie zainteresowań. Polegał na przygotowaniu, zgodnie z tradycją, stołu świątecznego. Oceniano oryginalność i pomysłowość, estetykę, a przede wszystkim poszanowanie tradycji i zwyczajów świątecznych.

Galeria