PREDATOR GAMES 2023

Uczniowie Słowianki po raz drugi wzieli udział w Międzyszkolnych Rozgrywkach Gemingowych PREDATOR GAMES 2023.
Było to wydarzenie e-sportowe dla 1024 szkół z całej Polski w grach drużynowych: Fornite, Rocket League, League of Legends oraz
Szachy.
Szkołę reprezentowały drużyny w składzie Fornite - (Tymoteusz Szymański - Łukasz Płonka - Piotr Mruklik - Kamil Synowiec), Rocket League-(Maciej Frankiewicz - Tymon Skalski - Piotr Buras - Jakub Augustyniak), League of Legends - (Kacper Dabioch - Kacper Dobrzański - Karol Senecki - Mateusz Mikołąjczyk - Bartosz Jarzabek - Dominika Hogbarska), Szachy - (Kacper Frączyk, Adam Jasiak).
Rozgrywki były bardzo zacięte z dużą dozą emocji i pasji do gamingu. Najlepiej zaprezentowała się drużyna Rocket League.
Wierzymy, iż poprzez dobrą zabawę rywalizacja rozwija pasję i samorozwój uczniów.
Drużyny, które nie brały udziału w sezonie 0 (styczeń 2023 - warm up do właściwego systemu turniejowego) otrzymały SUPER plecaki.

Bardzo dziękujemy organizatorom za Welcome Pack.