Nowa pracownia komputerowa na Słowiance

Do Szkoły dotarła pracownia komputerowa (20 laptopów) oraz monitor do wyświetlania treści edukacyjnych.
Pracownia jest nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie ogólnopolskim „Technikon ESA – pilotaż 2023”, którą zobyła drużyna w składzie: Dariusz Kownacki, Natan Biernat, Jakub Jeka, Marcin Pinderski, Konrad Sobstyl z opiekunem Panią Beatą Dylak. Konkurs ten był skierowany do uczniów szkół technicznych z województw dolnośląskiego i opolskiego. Organizatorem Konkursu Technikon ESA była Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie, realizujący projekt Edukacyjna Sieć Antysmogowa (ESA).
Wydarzenie to było objęte patronatem honorowym patronatem Pełnomocnika Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa – Sekretarza Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego.

Dziękujemy serdecznie Organizatorom za cenną nagrodę przesłaną do szkoły!!!

W chwili obecnej trwa instalacja pracowni. Dalsze informacje wkrótce....