Piłka nożna dziewcząt

Wczoraj na boisku przy ulicy Słowiańskiej odbyły się zawody w piłkę nożną dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Maja Wołowicz, Anna Letkiewicz, Barbara Józków, Daria Witkowska, Dominika Szeląg, Emilia Gal, Iga Słodkowska, Julia Bury, Maja Adamowska, Wiktoria Gałązka, Wiktoria Golonka. W zawodach wzięły udział 4 szkoły: Zespół Szkół Zawodowych nr. 1, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Ekonomicznych i 1 Liceum Ogólnokształcące. Reprezentacja naszej szkoły w 1 meczu z 1 LO przegrała 2:1, w kolejnym meczu zremisowała 0:0 z ZSE i w ostatnim meczu zremisowała 2:2 z ZSB. W końcowej klasyfikacji nasza szkoła zajęła 3 miejsce. Dziękujemy bardzo przeciwnikom za sportową rywalizację, a naszym dziewczynom za wspaniałą grę.