Turniej szachowy

Turniej szachowy w naszej szkole: Mikołaj Pasieczny najlepszym szachistą
16 października uczniowie naszej szkoły stanęli do rywalizacji o tytuł najlepszego szachisty. Do turnieju zgłosiło się 18 uczestników, w tym jedna reprezentantka płci pięknej – Oliwia Wolan. Zmagania szachowe dostarczyły wielu emocji, a po zaciętych pojedynkach na pierwszym miejscu uplasował się Mikołaj Pasieczny, który wygrał pięć z sześciu rozegranych partii.
Taki sam bilans pięciu zwycięstw dał Natanielowi Jonakowi drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium znalazł się Piotr Burzmiński, który wygrał cztery partie. Tuż za nim, z takim samym dorobkiem punktowym, uplasowali się Michał Szolka oraz Bartosz Rosiński, którzy zajęli kolejne miejsca ze względu na mniejszą liczbę tzw. "małych punktów".
Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje za sportową postawę oraz wysoki poziom umiejętności.