Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych

14 kwietnia 2023r. w Dąbrowie Niemodlińskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych. Drużynowo nasi chłopcy w składzie : Grzegorz Jacheć, Miłosz Jacheć, Konrad Szrom oraz Maciej Kuliński wywalczyli 5 miejsce, natomiast indywidualnie 11 miejsce zdobył Grzegorz Jacheć, 17 - Miłosz Jacheć, 22 - Konrad Szrom, 26 - Paweł Pikul , 30 - Maciej Kuliński.
W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały Natalia Jońska, Klaudia Bąbelewska, Daria Bąbelewska i Wiktoria Dulska. Indywidualnie Klaudia była dziewiąta a Natalia piętnasta, jako drużyna zajęliśmy ósme miejsce na dziesięć drużyn. Trasa była mordercza, a konkurencja bardzo silna. Choć apetyt był na więcej, to nie zmienia faktu, że dziewczyny walczyły dzielnie, zostawiając na trasie wszystkie siły i serce.