Hotelarze w hotelach sieci Accor.

W piątek 14 kwietnia uczniowie klasy trzeciej technikum hotelarskiego odwiedzili jeden z hoteli sieci Accor hotel Mercure Opole.
Uczniowie mieli możliwość zobaczenia wielu pomieszczeń hotelowych w tym: pokoje typu Standard, Superior, suite, sale konferencyjne, czy restaurację, które przeszły w tym roku gruntowny remont. Obecny wystrój hotelu nawiązuje do najbardziej znanego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.
W poniedziałek grupa uczniów klasy pierwszej Pracownik Obsługi Hotelowej miała możliwość zobaczyć czterogwiazdkowy hotel Mercure Wrocław Centrum z pięknym widokiem na miasto. Uczniowie obejrzeli pokoje typu classic , apartament z jedną sypialnią oraz pokój typu "Privilege", a także sale wielofunkcyjne, salę zabaw dla dzieci, siłownię oraz bar i restaurację. Ponieważ Wrocław to miasto krasnali , to w tym hotelu można było je spotkać na każdym kroku.
Hotele Accor w całej Polsce zapraszają młodzież do współpracy, do podjęcia pracy w trakcie nauki i po jej zakończeniu , odbywania w ich placówkach praktyk i stażów zawodowych.
Młodzieży towarzyszyły nauczycielki pani Joanna Łyczkowska i Kornela Kulik.