Lekcja o Zbrodniach Katyńskich

Edukacja patriotyczna i historyczna kl. 1k z ZSZ nr 1 w Brzegu w Izbie Pamięci Sanktuarium Golgoty Wschodu we Wrocławiu. Temat lekcji - Zbrodnie Katyńskie i tragiczne losy Polaków deportowanych w głąb ZSRR. Dziękujemy Pani Kustosz Wiesławie Wadowskiej i Stowarzyszeniu Pamięci Zesłańców Sybiru we Wrocławiu.

[ngg_images source="galleries" container_ids="7" sortorder="71,70,68,69,67,66" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="Pokaz zdjęć" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]