Dzień Kobiet w ZSZ1

Kobiety – cytując słowa piosenki „czym by bez nich był ten świat?” Pytanie czysto retoryczne, nikt się nad nim przecież nie zastanawia, no może raz w roku właśnie 8 marca panowie doceniają co posiadają! Kobieta, najdoskonalsze dzieło Boga - „raz Mu wyszedł taki cud” - wie o tym doskonale męska część naszej szkolnej społeczności, dlatego obchody tego dnia w popularnej „Słowiance” jak zawsze były wyjątkowe – obejrzyjcie tylko zdjęcia i film. Salwy śmiechu, oklaski, wspólny śpiew i zabawa wskazują wyraźnie, że widowisko przedstawione przez Dominika Gawlika, Mateusza Łuckiego, Maćka Paluszka, Dominika Pomykałę, Adriana Kudłę, Patryka Tracza, Roberta Chechelskiego, Maćka Mączkę, Grzesia Godzika i Krzysia Górala trafiło w gust naszych Pań. Obdarowane kwiatami i słodyczami w doskonałych humorach, rozbawione i zadowolone prezentują się na zdjęciach. Nie mogło być inaczej bo przecież polskie dziewczyny mają „najwięcej witaminy” i jak żadne na świecie prezentują „dziewczęcy urok, wdzięk i takt”.

[ngg_images source="galleries" container_ids="8" sortorder="79,72,76,75,73,77,78,74" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="Pokaz zdjęć" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]