Czekaliście na to… 5 lat…

Zakończenie roku szkolnego to zawsze wyjątkowy czas pełen emocji, refleksji i radości. Dla uczniów klas piątych, jest to szczególny moment, gdyż kończą oni pewien etap edukacji i przygotowują się do nowych wyzwań. 26 kwietnia wspólnie z nami przeżywali tę chwilę goście: Jacek Monkiewicz Starosta Powiatu Brzeskiego, Renata Stec- Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział Brzeg, Alina Chęcińska - Przewodnicząca Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Brzegu, Sabina Martynowicz - przedstawicielka firmy Initel oraz Andrzej Czarnecki przewodniczący Rady Rodziców.
Gratulujemy najlepszym uczniom : Mateuszowi Dulce, Szymonowi Łabędziewiczowi, Dariuszowi Marszałkowi, Natalii Sznajder oraz Robertowi Rakoczemu.
Wszystkim absolwentom życzymy najwyższych not na maturze oraz sukcesów życiowych i zawodowych .

Galeria