Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca zadzwonił już ostatni dzwonek w tym roku szkolnym

W czasie uroczystego zakończenia roku szkolnego gościliśmy m.in.: Panią Monikę Jurek Dyrektora Departamentu Edukacji i Pracy Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, Pana Jacka Monkiewicza Starostę Powiatu Brzeskiego, Panią Weronikę Błaszkiewcz Specjalistkę do spraw realizacji staży i doposażania pracowni Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji.
Pan Starosta z Panią Dyrektor Wiolettą Frankiewicz i wychowawcami klas wręczyli nagrody wyróżniającym się uczniom:
Dariusz Kownacki śr.5,52 - klasa 2J technik programista
Marcin Pinderski śr. 5,24 - klasa 2J technik programista
Martyna Kadłubowska śr.5,13 – klasa 1F technik organizacji turystyki
Piotr Mruklik śr. 5.10 2J technik programista
Robert Rakoczy śr. 4,85 4H/F technik organizacji turystyki
Maciej Frankiewicz śr. 4,83 1J/L technik robotyk
Michał Muszak śr. 4,75 1J/L technik robotyk
Mikołaj Steleblak śr.4,75 1J/L technik robotyk.
Troje uczniów z najwyższą średnią otrzymało dodatkowo Nagrodę Starosty Powiatu Brzeskiego.
Nagrody otrzymali także sportowcy za osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim.
Dwie osoby odebrały nagrody z rąk Pana Starosty:
Kaludia Bąbelewska wicemistrzyni woj. w biegu na 800 m.
Konrad Szron wicemistrz woj. opolskiego w rzucie oszczepem.
Pani Monika Jurek Dyrektor Departamentu Edukacji i pracy Urzędu Marszałkowskiego w Opolu wręczyła uczniom certyfikaty za odbycie płatnych staży zawodowych w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy.
Pożegnaliśmy także, odchodzącego na emeryturę, wieloletniego nauczyciela, Pana Mirosława Czoppę, któremu dziękujemy za lata pracy z młodzieżą oraz życzymy zdrowia i optymizmu na koleje lata życia.
Bardzo dziękujemy za ten rok szkolny, za radość ze wspólnych sukcesów, wsparcie w trudnych chwilach wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom.
Życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji.
Joanna Łyczkowska