Wizyta Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Opolskiego

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły wizytację Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Opolskiego. Pani Dyrektor Wioletta Frankiewicz opowiedziała o szkole, kierunkach w jakich kształcimy uczniów, projektach, zajęciach pozalekcyjnych a przede wszystkich pozyskanych funduszach, dzięki którym uczniowie jak i nauczyciele mogą się rozwijać . Pani Dyrektor wspomniała o bardzo dobrej współpracy z Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji i Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. Oprowadziła po szkole pokazując pracownię w których uczniowie odbywają zajęcia praktyczne. Dzięki Funduszom Europejskim uczniowie mogą uczyć się zawodu w zbliżonych warunkach jakie panują na rynku pracy.
fot. M. Czoppa