Uwaga!!! Nauczanie hybrydowe!!!

Rozwiązania organizacyjne w szkole w kształceniu w wariancie „B” - Hybrydowym

Zakres częściowego ograniczenia funkcjonowania szkoły będzie zależał od stanu chorobowego lub stopnia zagrożenia w rejonie/określonej kolorowej strefy.

• w jednym tygodniu na zajęcia do szkoły uczęszczają np. klasy I, II po gimnazjum , a w drugim tygodniu klasy II po podstawówce i  III
  • klasy IV ze względu na egzaminy zawodowe oraz maturę uczęszczają do szkoły cały czas.
  • w szkole odbywają się zajęcia rewalidacyjne i zajęcia specjalistyczne ustalone w IPET-ach lub ze wskazań w opiniach;
  • wszelkie kółka zainteresowań i zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze ulegają zawieszeniu;
  • lekcje i zajęcia odbywają się zgodnie z  obowiązującym rozkładem lekcji
  • wszyscy nauczyciele pozostają w budynku szkolnym i za pomocą szkolnego łącza internetowego prowadzone są zajęcia zdalne.
  • zajęcia trwają online 30 minut + 15 minut nauczyciel do dyspozycji uczniów