Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

2 września oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W imieniu Samorządu Uczniowskiego powitali wszystkich Kinga Babiarz i Jakub Kuszman.

Naszą uroczystość zaszczycili goście: Przewodnicząca Rady Powiatu Brzeskiego Pani Renata Listowska, Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Opolu – Pani Wiesława Kostrzewa-Andros, Przewodnicząca Oddziału Związku Zawodowego Nauczycielstwa Polskiego w Brzegu Pani Renata Stec, Zastępca Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu Pan Artur Krawczyk, Naczelnik Wydziału Prewencji Powiatowej Policji w Brzegu Pan Paweł Warchał oraz asystent nieletnich Poiatowej Policji w Brzegu Pan Michał Stąber. Po przemówieniach Pani Dyrektor i zaproszonych gości przyszedł czas na moment refleksji nad tragicznymi wydarzeniami sprzed 85 lat.

Samorząd Uczniowski przypomniał wszystkim o wybuchu II wojny światowej , oddając hołd ofiarom oraz podkreślając znaczenie pamięci historycznej.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom wytrwałości w dążeniu do celu, twórczych pomysłów, ciekawych lekcji i cennych przyjaźni. Nauczycielom życzymy wytrwałości i kreatywności w nauczaniu, a rodzicom przede wszystkich cierpliwości 😊