Słowiańska górą!

Znakomicie spisali się nasi zawodnicy w Mistrzostwach Powiatu Brzeskiego w indywidualnej LA, które odbyły się 24 maja 2023r. na Stadionie Miejskim w Brzegu.

W kategorii chłopców naszą szkołę reprezentowali: Grzegorz Jacheć, Konrad Naspiński , Konrad Szrom, Patryk Florków, Emanuel Drebschok, Jan Dąbek, Karol Chromik, Miłosz Ludka, Bartosz Izdebski, Kacper Pacholewicz, Kacper Rogoziński, Maciej Mikołaszewski, Fabian Sikora, Paweł Pikul, Bartosz Młynarczyk. W biegach indywidualnych na dystansie 100 m - 1 miejsce Konrad Naspiński, 4 miejsce Kacper Pacholewicz, na dystansie 200m - 1 miejsce Konrad Szrom, 3 miejsce Kacper Rogoziński, na dystansie 400m - 1 miejsce Fabian Sikora, 2 miejsce Bartosz Izdebski, na dystansie 800m - 1 miejsce Grzegorz Jacheć, 4 miejsce Paweł Pikul, na dystansie 1500m - 2 miejsce Karol Chromik, 5 miejsce Bartosz Młynarczyk, na dystansie 3000m - 1 miejsce Patryk Florków, 2 miejsce Emanuel Drebschok.
Natomiast w trójskoku -1 miejsce wywalczył Konrad Naspiński, 4 miejsce Maciej Mikołaszewski.
Konrad Naspiński zdobył również 3 miejsce w skoku w dal.
W pchnięciu kulą - 1 miejsce Jan Dąbek oraz 2 miejsce Miłosz Ludka.
W rzucie oszczepem - 1 miejsce Konrad Szrom oraz 2 miejsce Maciej Mikołaszewski.
Ponadto nasza sztafeta 4 x 100 m w składzie Konrad Naspiński, Grzegorz Jacheć, Kacper Pacholewicz i Konrad Szrom zdobyła 1 miejsce.
Ogromne gratulacje dla chłopaków !!!

W kategorii dziewcząt naszą szkołę godnie reprezentowały Natalia Jońska, Klaudia Bąbelewska, Daria Bąbelewska, Daria Łyczek, Wiktoria Świętoniowska, Wiktoria Dulska i Marysia Bączkowska kierownik zespołu. W biegach indywidualnych 1 miejsce na dystansie 200 i 400m Natalia Jońska, 1 miejsce na dystansie 800m Klaudia Bąbelewska, 2 miejsce na dystansie 400m Daria Bąbelewska, 4 miejsce w biegu na 800m Wiktorii Świętoniowskiej i Darii Bąbelewskiej w biegu na 100m. Prócz tego w sztafecie 4x100m bezkonkurencyjne były Natalia Jońska, Klaudia i Daria Bąbelewska oraz 1 zmianowa Daria Łyczek. Wielkie brawa i gratulacje💪💖.