Słowianka rozdała świadectwa

Rok szkolny pełen sukcesów….Słowianka rozdała świadectwa i nagrody swoim uczniom „Otwierały się nowe, Niewiarygodne Możliwości, nastawał nowy dzień, w którym wszystko może się zdarzyć, jeśli tylko ktoś nie ma nic przeciwko temu” Tove Jansson

Tymi słowami z Pamiętnika Taty Muminka brzeska Słowianka rozpoczęła wakacje.

Dzisiaj, jak we wszystkich szkołach w Polsce, w „ na Słowiańskiej” rozdano świadectwa potwierdzające pracę uczniów w tym trudnym, nietypowym roku szkolnym. Wszystkie klasy spotkały się ze sobą, wychowawcami, nauczycielami ostatni raz przed wakacjami. Były uśmiechy, radość i wiele planów na czas relaksu i odpoczynku. Otworzyły się przed wszystkimi Niewiarygodne Możliwości na każdy kolejny dzień.

Najważniejsze było jednak rozdanie świadectw i wręczenie nagród. Wielu uczniów w tym roku szkolnym zyskało wysoką średnią ocen na koniec roku szkolnego, osiem osób uzyskało świadectwo z wyróżnieniem. Są to: Michał Kutarba, Justyna Jursza, Dawid Borowski, Patryk Dziwiński, Michał Kotala, Mateusz Lambert, Adam Ratajczyk i Kacper Smuk. W swoim wystąpieniu Pani dyrektor Wioletta Frankiewicz dziękowała uczniom za pracę, wysiłek i zaangażowanie, gratulowała sukcesów i życzyła wszystkim wspaniałych wakacji.