Mikołajki na Słowiańskiej

SMACZNIE, KLIMATYCZNIE I ŚWIĄTECZNIE , CZYLI MIKOŁAJKI NA SŁOWIAŃSKIEJ 🎅

6 grudnia w auli naszej szkoły odbył się coroczny kiermasz bożonarodzeniowy. Kawiarenka z domowym ciastem to już tradycja naszego kiermaszu. W tym roku można było nabyć także różne ozdoby świąteczne. Dużą popularnością cieszyła się ponownie świąteczna sesja fotograficzna z Mikołajem.

Wiele emocji wzbudziła oczywiście także nasza loteria, w której każdy mógł wziąć udział. Do wygrania były świąteczne boxy oraz voucher do wybranego sklepu. Na zakończenie naszego kiermaszu Mikołaj wylosował 5 zwycięzców: Jakub Chruń (1B), Adrian Kontusz (4k), Bartosz Izdebski ( 2 C/G), p. Marta Żyłczyńska oraz ks. Jan Inglot. Świąteczny klimat ostrymi rytmami muzycznymi uzupełnił szkolny zespół muzyczny. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę oraz za wszelką pomoc, a cały dochód SU przeznacza w tym roku na szkolne nagłośnianie. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Bez Was nie byłoby nas!! ❤️

Galeria