Konkurs Dekorowania Stołów Wielkanocnych

Kolejny raz klasy o profilu hotelarskim z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w zakresie dekorowania i nakrywania stołu. Konkurs odbył się 23 marca 2018 roku. Uczestnicy konkursu przygotowali dekoracje zgodne z zasadami obsługi konsumenta oraz z wykorzystaniem własnych oryginalnych pomysłów. Do konkursu przystąpiły dwu - i trzyosobowe drużyny. Przygotowane dekoracje były bardzo efektowne i niezwykle pomysłowe. Konkurs daje uczniom możliwość  wykazania się inwencją twórczą oraz zastosowania zdobytej wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej. Tegoroczny konkurs był szczęśliwy dla klasy III h.

I miejsce: kl.III h Julia Mendak, Monika Barci i Klaudia Rolka

II miejsce: kl.III h Ilona Saldan, Małgorzata Cichocka i Ewelina Gielata

III miejsce: kl.II h Sabina Biała, Nikola Dwojak, Dominik Budziński.

Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk organizatorów konkursu Marioli Pawłuszko, Martyny Janas, Joanny Łyczkowskiej i Mirosława Czoppy dyplomy oraz drobne upominki.

Uczniowie pozostałych klas mieli możliwość obejrzenia aranżacji stołów wielkanocnych.