Doposażenie pracowni elektrycznej i handlowej

W ramach projektu edukacyjnego 9.2.1 "Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy" realizowanego przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu nasza szkoła otrzymała kolejne wyposażenie do dwóch pracowni kształcenia praktycznego: pracowni handlowej oraz pracowni elektrycznej.
Urządzenie do szybkiej inwentaryzacji składające się z czytnika kodów kreskowych,drukarki do kodów kreskowych, oprogramowania oraz urządzenia do podstaw elektrotechniki ALU-P3-M.
Projekt edukacyjny „Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy” jest finansowany z udziałem środków Unii Europejskiej.
Dziękujemy Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, które realizuje projekty z udziałem szkół zawodowych, dając możliwość jak najbardziej efektywnej nauki zawodu i dobrego przygotowania uczniów na rynek pracy.