Donaldson na Słowiańskiej

W dniu 30.03.2023 w mury Słowiańskiej zawitali przedstawiciele fabryki Donaldson.vn w Skarbimierzu. Uczniowie klas maturalnych mieli okazję zapoznać się z profilem i działalnością fabryki.
Dowiedzieli się też jak przygotować się do rekrutacji, jak przygotować dokumenty aplikacyjne, gdzie szukać pracy oraz jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Uczniowie, mogli też dowiedzieć się jak z perspektywy pracodawcy odpowiedzieć na na zapotrzebowanie rynku pracy oraz możliwość kształtowania swojej kariery. Firma Donaldson w 2019 roku podpisała list intencyjny z naszą szkołą. Podczas święta "Słowianki " podpiszą umowę pomiędzy szkołą a firmą. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy również na dalszą jeszcze bardziej owocną.