Akcja "Przytul psisko"!

Drodzy uczniowie!

Jak co roku, w związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Zwierząt obchodzonym 4 października zapraszamy całą społeczność uczniowską naszej szkoły do udziału w zbiórce rzeczowej dla brzeskiego Przytuliska dla bezdomnych psów. Prosimy Was o przynoszenie misek, smyczy, obroży, koców, pościeli, ręczników, zabawek.

Klasa, która zbierze dary o największej wartości może liczyć na nagrodę w formie dnia bez pytania. Natomiast najhojniejsza osoba będzie mogła skorzystać z kompletnego spa dla psa (zabiegi pielęgnacyjne dla małego lub średniego pieska).

Okażcie serce psim i kocim bezdomniakom! Dary prosimy składać do P. Teresy Chudzińskiej (sala 27) lub Beaty Lewińskiej. Z góry dziękujemy za okazane serce:)