ZSZ NR 1 MIKOŁAJEM W BRZESKIM CENTRUM MEDYCZNYM

Już po raz kolejny w Zespole Szkół Zawodowych nr 1, odbyła się akcja ZOSTAŃ MIKOŁAJEM. Celem tego wydarzenia było zebranie darów, które 6 grudnia za pośrednictwem personelu medycznego stały się prezentami dla dzieci przebywających na oddziale w Brzeskim Centrum Medycznym. Społeczność szkolna bardzo poważnie podeszła do tego zadania co zaowocowało zebraniem malowanek, kredek i wielu innych artykułów papierniczych. Zgromadzono bajki, które zasiliły biblioteczkę szpitalną, a dostarczone zabawki i puzzle wzbogaciły szpitalny kącik zabaw. Nie zabrakło też pluszaków do przytulania, tak potrzebnych w chwili wielkiego rozżalenia. Pani Teresa Chudzińska oraz pani Agnieszka Giemza Szpytko, dostarczyły prezenty do brzeskiego szpitala i przekazały je na ręce oddziałowej Oddziału Dziecięcego pani Joannie Milian, która bardzo serdeczne podziękowała w imieniu wszystkich małych pacjentów oddziału.

[ngg src="/galleries" ids="108" display="basic_thumbnail"]