Żegnamy drogi Panie Dyrektorze !

W piątek 31 stycznia grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, rodzice, partnerzy współpracujący z ZSZ nr 1, Starosta Powiatu Brzeskiego, Burmistrz Miasta Brzegu, Dyrektorzy szkół średnich oraz przyjaciele szkoły podziękowali za ponadtrzyletnią współpracę Dyrektorowi  Szkoły Panu  Łukaszowi Denys.

Pan Dyrektor Łukasz Denys był bardzo zaangażowany w pracę i życie szkoły. Nawiązał współpracę z wieloma firmami , zakładami pracy , pracodawcami z województwa opolskiego min. z  Opolską Izbą Rzemieślniczą, Opolską Izbą Gospodarczą, uczelniami wyższymi województwa opolskiego, PKP Cargo Śląski Zakład Spółki w Tarnowskich Górach, Opolską Regionalną Organizacją Turystyki, hotelem  De Silva Premium, hotelem Mercure z Opola. Dzięki współpracy z firmą Tauron Dystrybucja powstała klasa patronacka dla elektryków. Powstały nowe pracownie zawodowe dla gastronomii, hotelarzy i obsługi turystycznej. Szkoła otrzymała wiele prestiżowych nagród z różnych dziedzin: Opolską Nagrodę Jakości, „Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji” w kategorii nauka i innowacyjność, medal Mickiewicz Puszkin za kreowanie poezji. Uczniowie i nauczyciele  uczestniczą w projekcie: Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy. Nasi uczniowie odbywają praktyki i staże w najlepszych firmach w kraju i zagranicą. Dzięki pracy pana Dyrektora szkoła rozwija się szybko i prężnie, w tym roku szkolnym otworzyliśmy aż 10 pierwszych klas.

Uroczystość pożegnania, to chwile wielkich wzruszeń, bo nikt chyba nie lubi rozstań, chociażby miały najpiękniejszą oprawę. Pełnienie funkcji Dyrektora, to nie tylko sprawowanie obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, umiejętności i rozwagi, które to cechy nasz Dyrektor posiada.

Drogi Panie Dyrektorze, jeszcze raz dziękujemy gorąco za czas dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i szkoły. Dziękujemy za wzór sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci.

Życzymy Panie Dyrektorze wspaniałych dni w życiu osobistym i zawodowym w nowej pracy , niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, wspólne radości, a czasem i smutki.

Dziękujemy !

IMG_8947-200x300.jpgIMG_8960-300x200.jpgIMG_8973-200x300.jpgIMG_8980-200x300.jpgDSC1782-300x200.jpgDSC1790-300x200.jpgDSC1818-300x200.jpgDSC1836-300x200.jpg

Więcej zdjęć: