Wycieczka dydaktyczna do hotelu DeSilva Premium Opole

W poniedziałek grupa uczniów z klasy Ih SB pracownik obsługi hotelowej miała możliwość odwiedzić kolejny hotel. Tym razem był to hotel DeSilva Premium **** w Opolu. Uczniowie mogli obejrzeć cały hotel od recepcji aż po podziemny garaż dla gości. Podczas pobytu w hotelu towarzyszyła uczniom pani Alicja Polak. W restauracji hotelowej grupa spotkała się z pracownikiem obsługi śniadań a naszą absolwentką technikum hotelarskiego Nikolą Bugiel. Młodzież obejrzała sale konferencyjne, trzy rodzaje pokoi hotelowej , luksusowy apartament , salę fitness.
Grupą opiekowała się nauczycielki pani Barbara Sztaf oraz Joanna Łyczkowska.
Młodzież poznała też warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju oraz otrzymała zaproszenie do odbycia praktyk i staży zawodowych.
Dzięki takiej wycieczce dydaktycznej uczniowie mogli przyjrzeć się "od kuchni" funkcjonowaniu hotelu, dowiedzieć się ciekawych rzeczy, których nie ma w podręcznikach szkolnych.

Galeria