Wiosna, wiosna ach to Ty .....

Pierwszy Dzień Wiosny to wspaniała okazja do zorganizowania wiosennego czasu w szkole. Samorząd Uczniowski zarządził wtedy dzień bez plecaka. Należało spakować swoje szkolne drobiazgi w coś nietypowego. Na długiej przerwie odbył się pokaz mody. Każdy mógł dać upust swojej fantazji, a niektóre pomysły były rzeczywiście zaskakujące i wręcz szalone. W tym dniu obowiązywało także oryginalne przebranie oraz ciekawe nakrycie głowy lub fryzura. Dla miłośników logicznego myślenia panowie Krzysztof Leroch i Mariusz Świtoń zorganizowali turniej szachowy, rozgrywany systemem "każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Rosiński, II miejsce zajął Kacper Płoskonka natomiast III miejsce Miłosz Danowski.
Zapraszamy na fotorelację z tego dnia.