Warsztaty e-portfolio

W dniach 7-8.03.23 i 9-10.03.23r uczniowie ze Słowianki uczestniczyli w warsztatach e-portfolio w Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu.

Reprezentanci pierwszej grupy to: Martyna Żuber, Kamil Bujała, Katarzyna Guszpit i Julita Judziak, natomiast drugą grupę reprezentowali: Dominik Krawczyk, Alicja Janczyk, Kinga Garbalska i Martyna Krakowska.

E-portfolio to prezentacja samego siebie w formie elektronicznej. Wszyscy uczestnicy miały okazję nagrać swój głos i zmontować przygotowane wcześniej materiały audio.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu edukacyjnego „Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy – 2” , które poprzedzone były niesamowitymi zajęciami z Panem Andrzejem Skibą.