Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

„Szkoła nie polega na napełnianiu wiadra, ale na rozpalaniu ognia!” Wiliam Butler Yeats
Zakończyliśmy dzisiaj kolejny rok szkolny, odbył się uroczysty apel na którym honorowym gościem był Pan Tomasz Gozdek – zastępca szefa Wydziału Planowania Mobilizacyjnego i Administrowania Rezerwami z Wojewódzkiego Centrum Rekrutacji w Brzegu. Pani Dyrektor Wioletta Frankiewicz podziękowała uczniom i nauczycielom za pracę w tym roku szkolnym. Porównała działania uczniów do startu w zawodach sportowych, gdzie droga do sukcesu często pełna jest trudnych momentów, wymaga wysiłku, systematyczności. Najważniejsze jest jednak to, by walczyć o sukces na miarę swoich możliwości. Spośród naszych uczniów najlepsze wyniki osiągnęli i nagrodzono następujących uczniów:

  • Dariusz Kownacki, Piotr Mruklik Kamil Synowiec, Marcin Pinderski z klasy 1J;
  • Dawid Borowski, Szymon Głogowski, Marcin Chołoniewski z klasy 3i;
  • Adam Ratajczyk, Klaudia Łacińska, Rafał Kołodziejczyk z klasy 3k;
  • Szymon Łabędziewicz z klasy 3I;
  • Kacper Kozicki, Mikołaj Pasieczny, Kamil Herman z klasy IB/I.

Nagrodzono również uczniów za osiągnięcia sportowe, wolontariat oraz za działalność w Samorządzie Uczniowskim

Galeria