Turystyczny początek marca

3 marca uczniowie naszej szkoły, wraz ze swoimi opiekunkami Katarzyną Krzyszczuk, Joanną Łyczkowską oraz Martą Żyłczynską, odwiedzili Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu. Mogli zapoznać się z ofertą aż 220 wystawców z kraju i zagranicy. Jak co roku próbowali regionalnych specjłów oraz brali aktywny udział w grach i zabawach zaproponowanych przez organizatorów. Natomiast weekend 11-12 marca upłynął na zdobywaniu nowych umiejętności zawodowych w ramach kursu Animatora Czasu Wolnego realizowanego przez EDU EL Edukacja Łódzka. To kolejny wspólny kurs wnoszący nowe doświadczenia, umiejętności, pomysły, radość. Na pewno pomoże w pozyskaniu i uatrakcyjnieniu nowych możliwości rozwoju zawodowego.