Światowy Dzień Turystyki i wycieczka szkolnego koła PTSM

27 września przypada Światowy Dzień Turystyki. Z tej okazji uczniowie klasy pierwszej turystycznej wzięli udział w konkursie na najlepszy plakat. Prace wykonane różnymi technikami ozdabiają szkolny korytarz, a ich autorzy zostali nagrodzeni. Gratulujemy wszystkim.
Nie można jednak lepiej świętować, niż aktywnie uczestniczyć w różnorodnych formach turystyki. Z tej okazji szkolne koło PTSM wraz ze swoimi opiekunkami panią Martą Żyłczyńską i Katarzyną Krzyszczuk, wybrali się na wycieczkę w przepiękne tereny Karkonoskiego Parku Narodowego. Przez trzy dni nasi uczniowie, w swych pieszych wycieczkach, podziwiali m. in. Wielki Kamień, Szrenicę czy Łabski Szczyt. Przebyte kilometry i wyjątkowe widoki na długo zostaną w ich pamięci. Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną wyprawę już na wiosnę.

Galeria