Spotkanie z przedstawicielami Izby Gospodarczej

W dniu 26.11.2021 r. przedstawiciele Izby Gospodarczej w Opolu, prezes Henryk Galwas oraz dyrektor regionalny Czesław Drozd zorganizowali spotkanie w siedzibie firmy AgroAs w miejscowości Nowa Wieś Mała pod Grodkowem. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Szkół współpracujących z Izbą Gospodarcza tj Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu, którego reprezentowały Pani dyrektor szkoły Wioletta Frankiewicz oraz Pani kierownik szkolenia praktycznego Arleta Janik oraz Szkoła Ponadpodstawowa w Grodkowie. W spotkaniu rowniez brali udział przedstawiciele Powiatu, Pani Starosta Ewa Smolińska oraz Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Anetta Zych-Rzepecka. Głównym celem spotkania było nawiązanie współpracy oraz utworzenie klas patronackich. Firma AgroAs jest otwarta na współpracę z ww. szkołami. Spotkanie było bardzo owocne, wszystkie instytucje przedstawiły względem siebie oczekiwania i podjęły już pierwsze kroki działania. Kolejne spotkania firmy odbędą się w szkołach, bezpośrednio z uczniami. Podsumowując spotkanie wszystkie strony jednogłośnie stwierdziły, że ważnym elementem współpracy, jest dobra komunikacja.