Spotkanie z PHU Best

Kolejne spotkanie z przedstawicielem firm, tym razem z Panem Jarosławem Wróbel właścicielem firmy PHU Best. Celem spotkania było omówienie aspektów praktyk, szkoleń, wyjazdów studyjnych dla techników robotyków z zakresu maszyn pakujących, owijajacych i zaklejających. Niebawem jedno z urządzeń na jakiś czas będzie u nas w szkole, żeby przyszli technicy robotycy mogli zdobywac praktyczna wiedze o robotach. Warto wspomnieć, że firma PHU Best współpracuje z wieloma firmami nie tylko w Polsce ale również w świecie np : Elena Marchetti, Packaging, Noxon,Fromm, Barbier Group, Duo - Plast i wiele innych. Podczas tegorocznych DNI TECHNIKA I PRACOWNIKA zostanie podpisany list intencyjny. Cieszy nas fakt, że coraz więcej firm zainteresowanych jest współpraca z naszą szkołą i zapewnia nas, że kształcimy w dobrych i przyszłościowych kierunkach

Galeria