Słowiańska wspiera Szlachetną Paczkę

W tym roku, kontynuując dziesięcioletnią tradycję, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 wspomógł akcję SZLACHETNA PACZKA. Udało nam się wesprzeć rodzinę samotnej matki z dwiema córkami i odmienić ich życie w tak ważnym okresie. Zebraliśmy  dużo produktów spożywczych, chemicznych i ubrań , ale przede wszystkim pomogliśmy  wyremontować całą kuchnię, zmieniając meble, agd oraz płytki w domu naszej rodziny. Za serce i otwartość dziękujemy  brzeskim firmom: Brzeskie Centrum Narzędziowo-Budowlane, które przekazało : farby, kleje i niezbędne środki do przeprowadzania remontu,  MAX ELEKTRO z ulicy Włościańskiej, która przekazała kuchenkę gazowo-elektryczną oraz firmie  MEBLE MB z ulicy Trzech Kotwic za nowe meble kuchenne oraz stół z krzesłami. Bez Was byłoby dużo dużo trudniej. Dziękujemy Pani Marcie Żyłczyńskiej, opiekunce szkolnego koła wolontariatu,  naszym wolontariuszom i wszystkim uczniom, nauczycielom oraz ludziom dobrej woli, jak Pan Józef Idczak z Pisarzowic , który ofiarował rodzinie niespodziankę w postaci żywej choinki. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy pomóc potrzebującym, równocześnie ucząc się i doświadczając ludzkiego dobra.  Dobro wraca, zatem  do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki.

Galeria