Ruszamy z nowym projektem eTwinning

 
„Ab in den Beruf” (Hop w zawód) to nasz nowy projekt eTwinning- tym razem w wersji niemieckiej, do którego zgłosiło się 10 uczniów z naszej szkoły: Roksana Perzanowska, Sebastian Brycki, Jan Wiecha, Mikołaj Steleblak, Marcin Pinderski, Darek Kownacki, Samuel Różański, Jakub Kuszman, Mikołaja Pasiecznego, Robert Rakoczy i Ayan Szachniewicz. Projekt realizujemy w ramach zajęć z języka niemieckiego oraz kompetencji zawodowych. Naszymi partnerami w projekcie w tym roku są szkoły z Grecji i z Chorwacji, a cały projekt realizujemy online na platformie eTwinning, która jest częścią Europejskiej Platformy Edukacyjnej (European School Education Platform).
Podstawową ideą naszego projektu jest poszerzenie słownictwa zawodowego, dostarczenie narzędzi i materiałów, które pomogą uczniom jako przyszłym pracownikom, rozwijać swoje umiejętności językowe w kontekście zawodowym, a także nawiązanie współpracy z uczniami z innych krajów europejskich.

Galeria