Praktyki online zakończone

Uczniowie klas 3bc (technik handlowiec) oraz 3g (technik żywienia i usług gastronomicznych) zakończyli miesięczne praktyki zawodowe. W związku z zasinstaniałą sytuacją epidemiologiczną, uczniowie realizowali praktyki zawodowe w formie zdalnej. Odbywały się one przy wykorzystaniu symualcyjnego przedsiębiorstwa REVAS. Technik handlowiec prowadził sklep elektroniczny, natomisat uczniowie klasy 3g restaurację. Podczas praktyk uczniowie wcielili się w rolę zarządzających, podejumjąc realistyczne decyzje biznesowe dotyczące między innymi: zatrudniania pracowników, zakupu produktów, analizy sprzedaży, współpracy z dostawcami, reklamy tradycyjnej i internetowej, oferty przedsiębiorstwa. Wirtualne praktyki zakończyły się otrzymaniem stosownych certyfikatów.