Powiatowa Akademia Maturzysty

Wielka powtórka z matematyki z Powiatową Akademią Maturzysty

Zarząd Powiatu Brzeskiego serdecznie zaprasza wszystkich maturzystów oraz absolwentów liceów i techników do wzięcia udziału w projekcie. Celem jest gruntowna powtórka maturalna z matematyki dla wszystkich szkół powiatu brzeskiego. Zajęcia te odbywać się będą w każdą środę od godz. 15:00 poprzez platformę MS Teams. Zajęcia te będą prowadzić nauczyciele matematyki z liceów naszego powiatu od 2.03.22 do 27.04.22 – tj. 9 tygodni powtórek.

Czeka Cię matura z matematyki? To ostatni moment na powtórkę materiału. Jeśli chcesz uporządkować sobie wiedzę przed egzaminem dojrzałości skorzystaj z naszej oferty. Pomysłodawcą projektu jest wicedyrektor II LO Ewa Adamczyk, a organizatorami akcji są nauczyciele liceów ogólnokształcących.