MIKOŁAJOWY ZSZ NR 1

Już po raz kolejny -siódmy- w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 odbyła się akcjaZOSTAŃ MIKOŁAJEM. W tym roku zbieraliśmy darynie tylko dla maluszków przebywających w Brzeskim CentrumMedycznym,ale także dla Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego dla dzieciprowadzonego przezZgromadzenie Sióstr św. Józefa w Wierzbicach.Społeczność szkolna bardzo poważnie podeszła do tego zadania, co zaowocowało zebraniemwieluzabawek, książek , maskotek, klocków, odzieży, a także artykułów higienicznych. Dzięki hojności darczyńców wsparliśmy również Szlachetną Paczkę organizowaną w naszej szkole.

,,Szkolni Mikołaje’’ wraz z panią Teresa Chudzińską dostarczyli prezenty doBrzeskiego Centrum Medycznego, gdzie zostałyoneprzekazane na ręce oddziałowej Oddziału Dziecięcego pani Joanny Milian,która bardzo serdeczne podziękowaław imieniu wszystkich małych pacjentów oddziału.Prezenty dla dzieci z Wierzbic zostały zaś przekazane księdzu Pawłowi z Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzegu, który również bardzo serdecznie podziękował w imieniu dzieci i opiekujących się nimi sióstr zakonnych. Organizator akcji chciałby w tym miejscu złożyć szczególne podziękowania dla księdza Jana Inglota, katechety pana Krystiana Skory, wspaniałej pani Małgosi Kwiecień, pani Małgorzaty Bogdał- Flagi oraz pani Martyny Janas zadobroć i okazane serce. Pamiętajmy, że kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat! ;))

[ngg src="/galleries" ids="76" display="basic_thumbnail"]