Mikołaj ze Słowiańskiej z wizytą u bezdomnych psiaków

W naszej szkole w październiku i listopadzie prowadziliśmy akcję zbiórki darów dla” Przytuliska dla bezdomnych psów” w Brzegu. Dzięki ofiarności osób, wrażliwych na los naszych „braci mniejszych”, udało się nam zebrać karmę, miski, smycze, koce i zabawki. Zbiórka miała też charakter konkursu, a o zwycięstwie decydowała jak największa wartość zebranych w danej klasie darów. Miło nam obwieścić, iż najwięcej darów zebrały klasa 2HF i IB, a nagrodą dla nich jest dzień wolny od pytania.

Wszystkim darczyńcom- uczniom i nauczycielom za okazane serce w imieniu bezdomnych psiaków i kotków serdecznie dziękujemy. Zapraszamy też chętne osoby do adopcji bezdomniaków, a także udziału w wolontariacie na rzecz przytuliska (chodzenie z psiakami na spacery). Na pewno zyskacie w ten sposób niezawodnych przyjaciół!

W tym miejscu pragniemy też serdecznie podziękować Panu Bolesławowi Bieleckiemu za przewiezienie darów do schroniska, w tym roku dzięki Wam było ich tak dużo, iż potrzebny okazał się specjalny transport. Serdecznie dziękujemy !