Konkurs informatyczny rozwiązany!

Cieszący się dużym zainteresowaniem uczniów konkurs informatyczny, zorganizowany przez firmę TYRS/IT MEDIA i Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu został rozwiązany. Zwycięzcą został uczeń klasy 4i Kacper Kawiak i to on otrzymał pamiątkowy dyplom oraz główną nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł.

Dodatkowo przyznano dwa wyróżnienia za specyficzne rozwiązania konkursowego zadania. Zdobyli je Michał Kijowski z klasy 4i oraz Jakub Łazarewicz z klasy 1k. Obydwaj uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody pieniężne w wysokości 50 zł.

Ze względu na dużą popularność jaką konkurs zyskał wśród uczniów, komisja konkursowa postanowiła zorganizować kolejne, również związane z problemami informatycznymi.