Komunikacja jako źródło stresu

Komunikacja jako źródło stresu - konferencja dla dyrektorów i nauczycieli, która odbyła się na Zamku Piastów Śląskich. Naszą szkołę reprezentowała Pani dyrektor Wioletta Frankiewicz, Pani Arleta Janik - kierownik szkolenia praktycznego oraz nauczyciele: Panie: Elżbieta Mykicka, Agnieszka Oliwa, Katarzyna Krzyszczuk, Teresa Chudzinska oraz Panowie: Krzysztof Leroch, Marek Suflita. Konferencja zorganizowana była przez Powiat Brzeski, pomysłodawcą natomiast była Pani Anetta Rzepecka - Naczelnik Wydziału Oświaty. Prowadzącymi konferencję byli Beata i Bolesław Kotlińscy oraz ich trenerzy Marta Bodziony, Magdalena Polańska oraz Anna Lemke - Sławińska. W konferencji uczestniczyli również Starosta Powiatu Brzeskiego Pan Jacek Monkiewicz oraz wicestarosta - Pani Ewa Smolińska. Podczas spotkania uczestnicy mogli dowiedzieć się o myśleniu ( bez) krytycznym, rozwiazywaniu konfliktu w klasie - mediacje oraz o trudnych rozmowach z rodzicami . Dla Dyrektorów był specjalny blok "Szef wobec Zespołu".