Gdzie małe rzeczy znaczą wszystko

DoubleTree by Hilton –„Gdzie małe rzeczy znaczą wszystko”

W jednej z 10 sal konferencyjnych powitała nas Pani Małgorzata Grelich HR Manager wraz z Panią Zuzanną Wilczyńską HR & Training Coordinator. Obejrzeliśmy prezentację o usługach oferowanych w sieci marki Hilton, zobaczyliśmy, jak funkcjonują różne działy hotelu. Mieliśmy możliwość zobaczyć z bliska pracę recepcjonistów , restaurację, hall recepcyjny. Byliśmy w pokoju typu Twin, w samym apartamencie Prezydenckim, w Executive Lounge, pomieszczeniu, gdzie można pracować albo się zrelaksować, czy zjeść śniadanie. Obejrzeliśmy siłownię dla gości oraz przyjrzeliśmy się pracy pani z działu Housekeepingu.

Młodzież poznała też warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju i awansu pracowników.

Dzięki takiej wycieczce dydaktycznej uczniowie mogli przyjrzeć się "od kuchni" funkcjonowaniu hotelu, dowiedzieć się ciekawych rzeczy, których nie ma w podręcznikach szkolnych. Przede wszystkim mogliśmy zobaczyć, w czym tkwi sekret sukcesu sieci hoteli Hotel DoubleTree by Hilton.