Dzień Ochrony Danych Osobowych

Z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych przypadającego na 28 stycznia, klasa 2B/I wraz z Panią dyrektor ZSZ nr1 w Brzegu, Wiolettą Frankiewicz a także z Komendantem Powiatowej Policji w Brzegu, insp. Zbigniewem Stanowskim, zwracają uwagę na konieczność ochrony danych osobowych.

ZSZ nr 1 w Brzegu od wielu lat bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym UODO „Twoje dane – Twoja sprawa” a jego szkolnym koordynatorem jest Pani Teresa Chudzińska. Dziś, w czasach postępu technologicznego coraz istotniejsza staje się wiedza na temat sposobów zabezpieczania swoich danych osobowych. Doskonalenie stopnia znajomości instytucji ochrony danych osobowych oraz zgłębianie tajników wiedzy dotyczącej zabezpieczania danych może być niezwykle użyteczne. Akcja ma przypomnieć jak istotna jest świadoma i odpowiedzialna postawa w zakresie tej tematyki.

Pamiętaj, "Twoje dane - Twoja sprawa".

Galeria