Dzień Handlowca

02 lutego obchodzony jest Dzień Handlowca. Z tej okazji uczniowie technikum w zawodzie technik handlowiec wysłuchali prelekcji Pani Sylwii Palacz zastępcy kierownika Zespołu Obsługi Klienta Detalicznego w Banku Spółdzielczym "Banku Rolników" w Opolu. Przyszli handlowcy dowiedzieli się, jakie są niezbędne dokumenty do założenia konta, zaciągnięcia pożyczki czy kredytu. Pani prelegentka wytłumaczyła także, jak funkcjonują parabanki. Pokazała, jak łatwo wpaść w spiralę zaciąganych chwilówek. Następnie, w ramach Dnia Handlowca, odbył się szkolny turniej klas technikum handlowego. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy m.in.: w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, wiedzy ogólnej, znajomości urządzeń biurowych, a także praktycznej umiejętności przygotowania reklamy wybranego produktu. Po wyrównanej walce turniej wygrała klasa trzecia. Serdecznie gratulujemy!!!