CyberSkiller Challenge Poland 2021

Trzech uczniów naszej szkoły : Hubert Szambelan, Mateusz Soluch, Szymon Rybacki przeszli do kolejnego etapu konkursu zCyberSkiller Challenge Poland 2021, zdobywając odpowiednią liczbę punktów. Celem konkursu jest szerzenie umiejętności i praktycznej wiedzy o cyberbezpieczeństwie.
Organizatorzy konkursu chcą obudzić w uczniach pasję, otworzyć możliwości kariery zawodowej, dać szansę zmierzyć się z innymi i wyłonić największe polskie talenty w tej dziedzinie. Główną ideą konkursu jest zwiększenie świadomości uczniów a w związku z tym i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.
W przeprowadzeniu konkursu zostanie wykorzystana autorska platforma przeznaczona do edukacji najlepszych specjalistów w dziedzinie cyber security, która została opracowana przez kierownika Katedry Cyber bezpieczeństwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz Profesora Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie - dra hab. Bogdana Księżopolskiego.
Uczniowie walczą o główną nagrodę 3 Złote Indeksy Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.
Gratulujemy i trzymamy za Was 👍

Galeria