CyberSkiller Challenge Poland

Hubert wśród najlepszych w Polsce specjalistów z zakresu cyberbezpieczeństawa. W dniu 31 maja 2022 finalista ogólnopolskiego konkursu CyberSkiller Challenge Poland II edycja Hubert Szambelan zajął szóste miejsce!!! Gratulujemy Hubertowi wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.
W konkursie brało udział szesnaście najlepszych drużyn z każdego województwa. Konkurs został zorganizowany przez działającą na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie spółkę “CyberSkiller”. Do przeprowadzenia konkursu została wykorzystana autorska platforma przeznaczona do edukacji specjalistów w dziedzinie Cyberbezpieczeństwa (według formuły CTF- Capture the Flag), opracowana przez
kierownika Katedry Cyberbezpieczeństwa UMCS w Lublinie – dra hab. Bogdana Księżopolskiego.

Galeria